Користувачів: 0
GISMETEO: Погода по г.Шепетовка

Сезон 2016-2017рр.

Чемпіонат міста Шепетівки з футболу 8х8 сезону 2016-2017рр.

Загальне керівництво проведення змагань здійснювалося управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з ШМЦФЗН „Спорт для всіх”.

Турнір проводився за системою осінь-весна у два кола. Змагання проводялися згідно календаря на стадіоні «Локомотив». Матч між командами складався з двох таймів по 25 хвилин.

У турнірі прийняли участь команди чоловіків: Локомотив, Вимпел, Ірбіс, Фортуна, Цукровик, ФК «Шанхай», Славутич та ШРЗ (Шепетівський ремонтний завод). Склад команди 20 спортсменів та представник. Протягом усього першого кола склад команди є сталим та не може змінюватись.

Чемпіонат міста Шепетівки з футболу 8x8 проводився за загальноприйнятими правилами гри у футбол 11x11 окрім деяких відмінностей, наведених нижче.

Поле для гри і ворота

Розміри. Поле для гри має форму прямокутника. Бічна лінія повинна бути довше лінії воріт. Довжина: мінімум 50 м, максимум 70м. Ширина: мінімум 30м, максимум 45м.

Число гравців

Матч проводиться за участю двох команд, з числом гравців на полі в кожній - не більше восьми, включаючи воротаря. На гру дозволяється заявляти не більше 16 гравців. Матч не може розпочатися, якщо до складу будь-якої з команд входить менше шести гравців.

Кількість замін

Командам дозволяється проводити не більше ніж 8 замін. Замінений гравець не має права знову вийти на поле.

Заміна воротаря. Будь-які інші гравці (польові і запасні) можуть помінятися з голкіпером місцем, за умови, що: суддя поставлений до відома про це до заміни; заміна проводиться в момент зупинки матчу.

Тривалість гри

Тривалість гри - два рівних тайми по 25 хвилин. Будь-яка домовленість про зміну тривалості ігрового часу (наприклад, про скорочення кожного тайму до 20 хвилин через недостатність освітлення або через погану погоду) повинна бути досягнута до початку гри і повинна відповідати правилам змагань.

Перерва між таймами

Гравці мають право на перерву між двома таймами. Перерва між таймами не повинна перевищувати 10 хвилин. Тривалість перерви між таймами може змінюватися тільки за згодою судді.

Доданий час

До тривалості кожного з обох таймів додається увесь час, що пішов на: оцінку серйозності травм гравців; транспортування травмованих гравців з поля для надання допомоги; умисне затягування часу гри; будь-які інші причини. Тривалість доданого часу визначає тільки суддя.

Штрафний удар

Право виконання штрафного удару надається протилежній команді у випадку здійснення гравцем кожного з наступних шести порушень, в яких суддя розцінив його дії як недбалі або надмірно фізично агресивні: удар або спроба вдарити суперника ногою; підніжка або спроба дати суперникові підніжку; стрибок на суперника; атака суперника; удар або спроба вдарити суперника рукою; поштовх суперника. Право виконання штрафного удару також дається протилежній команді, якщо гравець зробить будь-які з наступних чотирьох порушень: при відборі м'яча у суперника стикнеться з ним до того, як доторкнутися до м'яча; затримає суперника; плюне в суперника; навмисне зіграє в м'яч рукою (крім воротаря у своєму штрафному майданчику). Штрафний удар виконується з місця, де відбулося порушення.

9-метровий удар

9-метровий удар призначається при будь-якому з вище наведених порушень, якщо воно вчинене гравцем в межах карного майданчика своїх воріт, незалежно від місця знаходження м'яча, але за умови, що м'яч знаходиться в грі.

Для виконання 9-метрового удару, призначеного в кінці кожного з таймів основного або додаткового часу, виділяється додатковий час.

Положення "поза грою"

Положення "поза грою" не фіксується.

Штрафний або вільний удар

Всі гравці команди суперника розташовуються на відстані не менше 7 м від м'яча до тих пір, поки він не ввійде в гру; м'яч знаходиться в грі, коли по ньому нанесений удар і він перебуває в русі; штрафний або вільний удар виконується з місця, де відбулося порушення.

Штрафи

Гравець пропускає наступну гру команди при отриманні трьох жовтих карток, прямої червоної або двох жовтих карток в одному матчі.