Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
GISMETEO: Погода по г.Шепетовка

Головна » 2017 » Червень » 1 » Підсумки 9-ого туру чемпіонату міста з футболу 8х8
14:19
Підсумки 9-ого туру чемпіонату міста з футболу 8х8

30 та 31 травня пройшли чергові ігри вже 9 туру чемпіонату міста Шепетівки з футболу 8х8. Загалом тур можна охарактеризувати впевненими перемогами лідерів та загостренням боротьби у нижній частині турнірної таблиці за четверту сходинку.

Але все по черзі.

У перший день туру зустрічалися команди «Вимпел»-«Шанхай» та «Цукровик»-«ШРЗ».

Хоча Вимпел і переміг Шанхай, але далося їм це дуже не легко. Нагадаю, що у минулому турі силу Шанхаю відчув на собі Локомотив. Гра між ними закінчилася з рахунком 3-2 на користь Локомотива, але Шанхай до останнього мав шанси поборотися за очки у тій грі. Цікавим у грі між Вимпелом та Шанхаєм було також те, що до певного часу хід подій розвивався майже так, як і проходила гра Локомотив-Шанхай – спостерігалося певне «дежавю». Вимпелівці забили швидкий гол: на 3 хвилині відзначився Рудий Олег. За п’ять хвилин вже шанхаївці вітали свого партнера: прекрасним пострілом з далеку з гострого кута у саму дев’ятку влучив Фещенко Олександр - 1-1. Вимпел грав більше в атаці, що дозволило їм на 20 хвилині зусиллями Куропатви Миколи вийти вперед. Та вже на 23 хвилині гри суддя за гру рукою призначає пенальті у ворота Вимпела, але даний шанс Шанхай не реалізує: чітко на лінії воріт грає воротар Вимпела. За рахунку 2-1 на користь Вимпела команди пішли на перерву. На початку другого тайму суддя вилучає гравця Шанхаю. І здавалося б, що голи мали полетіти у ворота шанхаївців один за одним, але Шанхай гідно проводить заключну частину матчу, навіть граючи в меншості, має моменти щоб зрівняти рахунок. Тільки наприкінці зустрічі Рудий Олег встановлює вже остаточний рахунок у грі – 3-1 на користь команди «Вимпел».

Гра між командами «Цукровик» та «ШРЗ» (Шепетівський ремонтний завод) видалася не менш бойовою. Гру цукровики розпочинали в меншості , цим на 10 хвилині скористалися «ремонтники», вміло розігравши вихід два на одного захисника та воротаря. Гол забив Пирожок Костянтин. Та коли у другому таймі склади команд зрівнялися цукровики більш наполегливо пішли у перед і зуміли провести свій гол – відзначився Корецький Олександр. До кінця зустрічі залишалося ще багато часу і обидві команди мали гарні моменти щоб вийти вперед, але напевне «ремонтники» хотіли цього більше. По перше вони хотіли відігратися за програну гру у першому колі, а по друге перемога дозволяла їм за очками  наздогнати цукровиків, які йшли на четвертому місті та навіть випередити їх за додатковими показниками. І це їм вдалося. Вже на доданих хвилинах голом відзначився Лінник Сергій. 2-1 на користь ШРЗ.

У другий день туру лідер чемпіонату Ірбіс впевнено переміг Фортуну з рахунком 8-2, а Локомотив, можна сказати, «знищив» Славутич – 12-1.

Отже, лідирувати, з 25 очками в активі, продовжує Ірбіс. На три очки від нього відстають Вимпел та Локомотив. На четверту сходинку з 10 очками піднялася команда «ШРЗ». П’яті – цукровики, які також мають 10 очок. 8 очок у Шанхая та 7 очок у Фортуни.

За п’ять турів до закінчення турніру боротьба загострюється. Вже 6 червня Локомотив спробує здолати Ірбіс та вийти на першу сходинку. Нагадаю, що перша гра між ними закінчилися бойовою нічиєю з рахунком 2-2. Фортуна побореться з ШРЗ, а Цукровик з Шанхаєм. Славутич знову тестуватиме один з лідерів, а саме команда «Вимпел». Очікуються цікаві ігри, які багато що можуть поміняти у турнірній таблиці. Запрошуємо вболівальників відвідати матчі 6 та 7 червня. Початок ігор о 18.30.

Переглядів: 554 | Додав: sport_for_all | Рейтинг: 0.0/0