GISMETEO: Погода по г.Шепетовка

Весняний кубок міста

Відкритий весняний кубок міста з міні-футболу

Стаття на сайті

Змагання проводяться на стадіоні "Корчагінець" протягом квітня-травня 2018 року.

Групи:

А: 1) Вимпел, 2) в/ч А 3730, 3) ПЧ-18.

Б: 1) Фортуна (м.Славута), 2) Шанхай, 3) КТУ.

В: 1) Колос, 2) Шепетівське відділення поліції, 3) Локомотив.

Розклад ігор

Початок першої гри дня о 18.00 год. Початок другої гри дня о 18.50 год.

26 квітня 2018 року

7. Вимпел - ПЧ-18  2-1 (гру перенесено на 02.05.2018, початок о 18.50 год.)

Вимпел - Колос 1-0

Підсумки: 1 місце - Вимпел, 2 місце - Фортуна, 3 місце - Колос.

РЕГЛАМЕНТ ЗМАГАНЬ

1. Змагання проводяться за Правилами гри у міні-футбол.
  2. Зустріч між командами складається з двох таймів тривалістю по 20 хвилин з перервою до 5 хвилин. Під час перерви між таймами команди міняються сторонами поля. Розминка - не більше 5 хвилин
  3. Матчі проводяться за схемою (4+1) – четверо гравців у полі та один воротар. Склад команди 12 гравців та представник.
  1. За перемогу у матчах команді нараховується три очки, за нічию – одне очко, за поразку очки не нараховуються.
  2. Місця команд визначаються за такими показниками, отриманими в усіх матчах: 1) більша кількість набраних очок; 2) краща різниця забитих і пропущених м’ячів; 3) більша кількість забитих м’ячів. У разі рівності вищезазначених показників у двох і більше команд перевагу отримують команди, що у матчах між собою мають такі кращі показники: 1) більша кількість набраних очок; 2) краща різниця забитих і пропущених м’ячів; 3) більша кількість забитих м’ячів; 4) менша кількість фолів; 5) жереб.
  3. Гравці, прізвища яких не внесено до заявки команд, не мають права брати участь у турнірі.
  4. Якщо протягом 10 хвилин після визначеного часу початку матчу команда не вийшла на поле, то вважається, що ця команда не з’явилася на матч.
  5. Під час матчу гравці команд зобов’язані дотримуватись вимог Правил гри та виконувати рішення арбітрів. Неспортивна, некорректна чи не дисциплінована поведінка на полі недопустима.
  6. На ігровому майданчику, але за межами ігрового поля дозволяється знаходитися: гравцям та представникам команд, які беруть участь у матчі, суддям, медичному працівнику та представникам організаторів.
  7. За неявку команди на матч без поважної причини їй зараховується технічна поразка (0:5), команді-суперниці – технічна перемога (5:0).
  8. У разі припинення матчу арбітром із вини однієї з команд їй зараховується технічна поразка з рахунком (0:5). Якщо рахунок відповідного матчу на момент припинення вищий, ніж (5:0) на користь команди, якій зараховується перемога, то зберігається більш високий результат.
  9. Якщо в матчі брав участь гравець, якого: відсторонено від участі в турнірі; у процесі матчу вилучено; заявлено з порушенням вимог Положення чи не заявлено взагалі, то команді зараховується технічна поразка (0:5), а команді-суперниці технічна перемога (5:0).

ДОДАТОК 1

ПРАВИЛА ГРИ У МІНІ-ФУТБОЛ

КОРОТКА ІНФОРМАЦІЯ

• Під час матчу: 4 гравця + 1 воротар на майданчику + не більше 7 запасних гравців.

• По ходу матчу число замін не обмежено.

• Під час матчу заборонено носіння ювелірних виробів  та інших предметів, які загрожують безпеці гравців.

• У кожному періоді матчу команда має право на один тайм-аут тривалістю 1 хвилина.

• Воротар вводить м'яч від воріт руками, з бокової лінії м'яч вводиться ногами.

• Введення м'яча з-за бокової: не можна заступати на майданчик, м'яч повинен бути встановлений в нерухомому стані на бічній лінії або за межами майданчика не більше 25 см від точки введення.

• Кидок від воріт, удар з бокової лінії, кутовий удар, а також штрафний і вільний удари повинні бути виконані командою протягом 4-х секунд.
• При виконанні удару з бокової лінії, кутового удару, а також штрафного і вільного ударів гравці команди, що захищається повинні розташовуватися не ближче 5 м від м'яча.
• Пятий та кожний наступний фол в одному періоді караються 10-метровим штрафним ударом без захисту (стінки).

• Положення поза грою не фіксується.

• Гра в підкатах заборонена.

• Якщо гравець був видалений з майданчика, команда грає в меншості дві хвилини. Якщо протягом двох хвилин команда, яка грає в меншості, пропускає гол, вона доповнюється одним гравцем. Якщо протягом двох хвилин команда, що грає в меншості забиває гол, вона продовжує грати в меншості. Гравець, що був видалений не має права більше брати участь у даному матчі. Гравець, що був видалений прямою червоною карткою, не має права виходити на поле у складі своєї команди і у наступній грі своєї команди.

КОРОТКА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВОРОТАРІВ

• Кидок від воріт виконується руками протягом 4-х секунд з будь-якої точки свого штрафного майданчика.

• Під час 10-метрового штрафного удару Воротар розташовується в своєму штрафному майданчику на відстані не ближче 5 м від м'яча.

• Під час пенальті воротар розташовується на лінії воріт (до того, поки по м'ячу не завдано удар).