Вівторок, 21.05.2019, 02:30

Спорт для всіх (м.Шепетівка)

Меню сайту
Футбол 8х8 (чол.)

СЕЗОН 2018 РОКУ 

Груповий етап
Команда І В П Н О
Група "А"
  Барс 3 1 0 2 5
  Вимпел 3 1 1 1 4
  Шанхай 3 0 0 3 3
 Фортуна        (Славута) 3 0 1 2 2
Група "Б"
 Локомотив 3 3 0 0 9
 ПЧ-18 3 2 1 0 6
 Цукровик 3 1 2 0 3
 КТУ-ДС Шепетівка 3 0 3 0 0
Півфінал
Барс 1 - 2 ПЧ-18
Локомотив 1 - 2 Вимпел
Гра за третє місце
Барс 1 - 6 Локомотив
ФІНАЛ
ПЧ-18 1 - 4 Вимпел
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Наше опитування
Як часто Ви займаєтеся спортом?
Всього відповідей: 129
Друзі сайту
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
GISMETEO: Погода по г.Шепетовка

Сезон - осінь 2017 року

КОМАНДИ

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ

1 тур    2 тур    3 тур    4 тур    5 тур    6 тур    7 тур

Р Е Г Л А М Е Н Т

Чемпіонату міста Шепетівки з футболу 8х8 (сезон - осінь 2017 року)

Загальне керівництво проведенням турніру здійснюється: управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту, ШМЦФЗН „Спорт для всіх” та МГСО "Шепетівська федерація футболу".

Безпосереднє проведення змагань покладається на суддівську колегію затверджену управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту за поданням МГСО "Шепетівська федерація футболу". Не пізніше ніж за два дні до початку чергового туру Шепетівська федерація футболу подає до управління у справах сім'ї, молоді та спорту кандидатури суддів, які будуть судити ігри даного туру. Дана інформація розміщується на сторінці турніру на сайті sportinshepet.at.ua.   

Турнір проводиться в одне коло протягом осені 2017 року. Змагання проводяться згідно календаря. Матчі турніру проводяться на стадіоні «Локомотив». 

У турнірі беруть участь команди чоловіків: Локомотив, Вимпел, ФК «Шанхай», ШРЗ (Шепетівський ремонтний завод), команда Шепетівського відділення поліції, ПЧ-18, команда військової частини А 3730 (12 містечко) та команда "Фортуна" (м.Славута).

Склад команди 20 спортсменів та представник.

Протягом турніру допускається залучення нових гравців замість вже заявлених. Також дозволяються переходи з однієї команди в іншу. В першому випадку, коли замість вже заявленого гравця, у команду включається новий гравець, то гравець, який виключається з команди, більше не може брати участь у іграх данної команди до кінця турніру. Проте, виключений гравець отримує право грати за інші команди. Для включення нового гравця до заявки команди, сам гравець та представник команди не пізніше ніж за два дні до початку гри, в якій може взяти участь даний гравець, подають до організаторів (управління у правах сім'ї, молоді та спорту або ШМЦФЗН "Спорт для всіх") письмову заяву про бажання внести такого гравця до заявки команди. У разі переходу гравця з однієї команди до іншої заявка подається не пізніше ніж за сім днів до початку гри, в якій може взяти участь даний гравець  

Чемпіонат міста Шепетівки з футболу 8x8 проводиться за загальноприйнятими правилами гри у футбол 11x11 окрім деяких відмінностей, наведених нижче. 

Матч між командами складається з двох таймів по 25 хвилин. Протести подаються у письмовій формі не пізніше 30 хвилин по закінчені матчу. 

За перемогу у матчах команді нараховується три очки, за нічию – одне очко, за поразку очки не нараховуються.

Місця команд визначаються за такими показниками, отриманими в усіх матчах: 1) більша кількість набраних очок; 2) краща різниця забитих і пропущених м’ячів; 3) більша кількість забитих м’ячів.

У разі рівності вищезазначених показників у двох і більше команд перевагу отримують команди, що у матчах між собою мають такі кращі показники: 1) більша кількість набраних очок; 2) краща різниця забитих і пропущених м’ячів; 3) більша кількість забитих м’ячів; 4) жереб.

Заявки, завірені лікарем (або особистим підписом гравця) та керівником (представником) команди, подаються до суддівської колегії перед початком першої гри команди.

_______________________________________________________________________

Короткі правила гри у футбол 8x8

Поле для гри і ворота

Розміри. Поле для гри має форму прямокутника. Бічна лінія повинна бути довше лінії воріт. Довжина: мінімум 50 м, максимум 70м. Ширина: мінімум 30м, максимум 45м.

Число гравців

Матч проводиться за участю двох команд, з числом гравців на полі в кожній - не більше восьми, включаючи воротаря. На гру дозволяється заявляти не більше 16 гравців. Матч не може розпочатися, якщо до складу будь-якої з команд входить менше шести гравців.

Кількість замін

Командам дозволяється проводити не більше ніж 8 замін. Замінений гравець не має права знову вийти на поле.

Заміна воротаря. Будь-які інші гравці (польові і запасні) можуть помінятися з голкіпером місцем, за умови, що: суддя поставлений до відома про це до заміни; заміна проводиться в момент зупинки матчу.

Тривалість гри

Тривалість гри - два рівних тайми по 25 хвилин. Будь-яка домовленість про зміну тривалості ігрового часу (наприклад, про скорочення кожного тайму до 20 хвилин через недостатність освітлення або через погану погоду) повинна бути досягнута до початку гри і повинна відповідати правилам змагань.

Перерва між таймами

Гравці мають право на перерву між двома таймами. Перерва між таймами не повинна перевищувати 10 хвилин. Тривалість перерви між таймами може змінюватися тільки за згодою судді.

Доданий час

До тривалості кожного з обох таймів додається увесь час, що пішов на: оцінку серйозності травм гравців; транспортування травмованих гравців з поля для надання допомоги; умисне затягування часу гри; будь-які інші причини. Тривалість доданого часу визначає тільки суддя.

Штрафний удар

Право виконання штрафного удару надається протилежній команді у випадку здійснення гравцем кожного з наступних шести порушень, в яких суддя розцінив його дії як недбалі або надмірно фізично агресивні: удар або спроба вдарити суперника ногою; підніжка або спроба дати суперникові підніжку; стрибок на суперника; атака суперника; удар або спроба вдарити суперника рукою; поштовх суперника. Право виконання штрафного удару також дається протилежній команді, якщо гравець зробить будь-які з наступних чотирьох порушень: при відборі м'яча у суперника стикнеться з ним до того, як доторкнутися до м'яча; затримає суперника; плюне в суперника; навмисне зіграє в м'яч рукою (крім воротаря у своєму штрафному майданчику). Штрафний удар виконується з місця, де відбулося порушення.

9-метровий удар

9-метровий удар призначається при будь-якому з вище наведених порушень, якщо воно вчинене гравцем в межах карного майданчика своїх воріт, незалежно від місця знаходження м'яча, але за умови, що м'яч знаходиться в грі.

Для виконання 9-метрового удару, призначеного в кінці кожного з таймів основного або додаткового часу, виділяється додатковий час.

Положення "поза грою"

Положення "поза грою" не фіксується.

Штрафний або вільний удар

Всі гравці команди суперника розташовуються на відстані не менше 7 м від м'яча до тих пір, поки він не ввійде в гру; м'яч знаходиться в грі, коли по ньому нанесений удар і він перебуває в русі; штрафний або вільний удар виконується з місця, де відбулося порушення.

Штрафи

Гравець пропускає наступну гру команди при отриманні трьох жовтих карток, прямої червоної або двох жовтих карток в одному матчі.