Понеділок, 10.12.2018, 08:08

Спорт для всіх (м.Шепетівка)

Меню сайту
Футбол 8х8 (чол.)

СЕЗОН 2018 РОКУ 

Груповий етап
Команда І В П Н О
Група "А"
  Барс 3 1 0 2 5
  Вимпел 3 1 1 1 4
  Шанхай 3 0 0 3 3
 Фортуна        (Славута) 3 0 1 2 2
Група "Б"
 Локомотив 3 3 0 0 9
 ПЧ-18 3 2 1 0 6
 Цукровик 3 1 2 0 3
 КТУ-ДС Шепетівка 3 0 3 0 0
Півфінал
Барс 1 - 2 ПЧ-18
Локомотив 1 - 2 Вимпел
Гра за третє місце
Барс 1 - 6 Локомотив
ФІНАЛ
ПЧ-18 1 - 4 Вимпел
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Наше опитування
Як часто Ви займаєтеся спортом?
Всього відповідей: 127
Друзі сайту
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
GISMETEO: Погода по г.Шепетовка

Фортуна (м.Славута)

Фортуна (м.Славута)

Представник команди Янчук Юрій.

Капітан - Лисак Павло.

Таблиця голів команди

№з/п Прізвище, ім'я гравця Дата народження тури
1 2 3 4 5 6 7
1 Лисак Павло 1978          
2 Шеремета Сергій 1987            
3 Янчук Юрій 1984          
4 Стасюк Олексій 1996      
5 Дудар Андрій 1998        
6 Твердоступов Дмитро 1991              
7 Антонюк Богдан 1994            
8 Черняхівський Дмитро 1999              
9 Семенюк Максим 1996            
10 Кравчук Сергій 1999            
11 Токарський Андрій 1987              
12 Ковальчук Вадим 1986              
13 Веремійчук Микола 1991              
14 Заєць Михайло 1996        
15 Михайлевський Микола 1999              
16 Данилюк Давід 1999              
17 Шуль Юрій 1987              

 Таблиця штрафів за порушення

№з/п Прізвище, ім'я гравця Дата народження тури
1 2 3 4 5 6 7
1 Лисак Павло 1978              
2 Шеремета Сергій 1987              
3 Янчук Юрій 1984              
4 Стасюк Олексій 1996              
5 Дудар Андрій 1998              
6 Твердоступов Дмитро 1991       ж   ж  
7 Антонюк Богдан 1994              
8 Черняхівський Дмитро 1999              
9 Семенюк Максим 1996              
10 Кравчук Сергій 1999              
11 Токарський Андрій 1987              
12 Ковальчук Вадим 1986              
13 Веремійчук Микола 1991              
14 Заєць Михайло 1996              
15 Михайлевський Микола 1999              
16 Данилюк Давід 1999              
17 Шуль Юрій 1987              

Умовні позначки:

г - гол

ж - жовта картка

ч - пряма червона картка

жж - дві жовтих в одній грі

п - гравець пропускає гру