Понеділок, 10.12.2018, 08:08

Спорт для всіх (м.Шепетівка)

Меню сайту
Футбол 8х8 (чол.)

СЕЗОН 2018 РОКУ 

Груповий етап
Команда І В П Н О
Група "А"
  Барс 3 1 0 2 5
  Вимпел 3 1 1 1 4
  Шанхай 3 0 0 3 3
 Фортуна        (Славута) 3 0 1 2 2
Група "Б"
 Локомотив 3 3 0 0 9
 ПЧ-18 3 2 1 0 6
 Цукровик 3 1 2 0 3
 КТУ-ДС Шепетівка 3 0 3 0 0
Півфінал
Барс 1 - 2 ПЧ-18
Локомотив 1 - 2 Вимпел
Гра за третє місце
Барс 1 - 6 Локомотив
ФІНАЛ
ПЧ-18 1 - 4 Вимпел
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Наше опитування
Як часто Ви займаєтеся спортом?
Всього відповідей: 127
Друзі сайту
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
GISMETEO: Погода по г.Шепетовка

Турнірне становище

Розгорнута таблиця

з/п

Команди ігри І В Н П - Пм О М
1 2 3 4
Група "А"
1 Фортуна (м.Славута)   4-4 2-2 1-3 3 0 2 1 7 - 9 2 4
2 Барс 4-4   4-4 3-2 3 1 2 0 11 - 10 5 I
3 Шанхай 2-2 4-4   2-2 3 0 3 0 8 - 8 3 3
4 Вимпел 3-1 2-3 2-2   3 1 1 1 7 - 6 4 II
Група "Б"
1 ПЧ-18   3-0 9-0 0-4 3 2 0 1 12 - 4 6 ІІ
2 Цукровик 0-3   6-0 1-5 3 1 0 2 7 - 8 3 3
3 КТУ-ДС Шепетівка 0-9 0-6   1-8 3 0 0 3 1 - 25 0 4
4 Локомотив 4-0 5-1 8-1   3 3 0 0 17 - 2 6 І

Півфінали:

Перше місце групи "А" - Друге місце групи "Б" / Барс - ПЧ-18 1-2

Перше місце групи "Б" - Друге місце групи "А" / Локомотив - Вимпел 1-2

Гра за третє місце / Барс - Локомотив 1-6

Фінал / ПЧ-18 - Вимпел 1-4

 

Умовні позначки:

І - зіграні ігри; В - виграші; П - поразки; Н - нічиї; О - очки;

Зм - забиті м'ячі; Пм - пропущені м'ячі.

 

Бомбардири турніру

Прізвище, ім'я  Команда Голи
Свірщук Роман Локомотив 8
Березніцький Іван Барс 5
Яніцький Віталій Локомотив 4
Стасюк Олексій Фортуна 4
Ребекевша Максим Локомотив 4
Клюз Роман Локомотив 3
Денисюк Денис Шанхай 3
Нагорняк Максим ПЧ-18 3
Савчук Андрій ПЧ-18 3
Пирожок Костянтин Шанхай 3
Скрипка Максим Вимпел 3
Нагорняк Валентин ПЧ-18 3

Інші гравці забили менше 3-ох голів.

 

Гравці, які претендують на звання "Найкращого гравця турніру":

1. Давидюк Сергій (Вимпел)

2. Козійчук Віктор (Локомотив)

3. Лисак Юрій (ПЧ-18)

4. Тихонець Олександр (Фортуна)

5. Денисюк Денис (Шанхай)

6. Демчук Юрій (Цукровик)

7. Попов Віктор (КТУ-ДС Шепетівка)

8. Березніцький Іван (Барс)

Підсумкова таблиця голосування  за кращого гравця представниками команд (в порядку від кращого).