GISMETEO: Погода по г.Шепетовка

Головна » 2017 » Вересень » 21 » Підсумки 3 туру чемпіонату міста з футболу 8х8
11:11
Підсумки 3 туру чемпіонату міста з футболу 8х8

У третьому турі першими «до бою» стали лідери турніру команди «ПЧ-18» та «Вимпел». У напруженій боротьбі перемогу з мінімальним рахунком святкувала команда «Вимпел». Результативним ударом з дальньої відстані на 5 хвилині гри відзначився Свірщук Роман. ПЧ-18 намагалося протягом усієї гри вирвати бодай нічию, але вимпелівці, граючи надійно в обороні, не давали їм навіть завдавати небезпечних ударів по своїм воротам.

У другій грі туру Шанхай переміг команду військових в/ч А 3730. Вже в першому таймі шанхаївці двома голами Денисюка Дениса та одним влучним ударом Скрипки Максима забезпечили собі комфортну перевагу. У другому таймі на гол шанхаївця Пирожка Костянтина в/ч А3730 відповіло голом Капінуса Вадима. Отже, 4-1 перемога команди «Шанхай».

Ще однією центральною грою туру стала гра між командами «Локомотив» та «Фортуна» (м.Славута). Гра проходила у швидкому темпі з почерговим переходом ініціативи від однієї команди до іншої. В одному з епізодів на 22 хвилині гри гравець Локомотива після боротьби із суперником залишився лежати біля штрафної Фортуни. Фортунівці, відбивши атаку самі всіма силами пішли у наступ, втратили м’яч, який і отримав,  ще декілька секунд назад лежачий, Ребекевша Максим. Свій вихід один на один в даній ситуації він легко реалізував. Але не довго раділи локомотивці. Фортуна ще більше стала насідати на ворота суперника. Не пройшло і декількох хвилин, як в черговій атаці Фортуни воротар Локомотива мусив фолити у своєму карному майданчику.  Дев’ятиметровий штрафний удар чітко реалізував Стасюк Олексій. І хоча закінчувався тільки перший тайм і команди ще мали не одну нагоду забити, але рахунок гри більше не змінювався.  Отже, 1-1 – бойова нічия за красивої та цікавої гри обох команд.

В останній грі туру зустрічалися Поліція та ДП «ШРЗ». Хоча першими забила команда «Поліція» та перемогу святкувала команда ДП «ШРЗ» - 3-1 на їх користь.

Отже, одноосібним лідером турніру після трьох турів зі стовідсотковим результатом є команда «Вимпел» – 9 очок. Друге місце у команди «Локомотив» - 7 очок. З 6-ма очками йдуть команди: «ПЧ-18» та «Шанхай». 4 очки має команда «Фортуна». 3 очки у команди ДП «ШРЗ». Поки не мають залікових очок команди: «Поліція» та «в/ч А3730».