Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
GISMETEO: Погода по г.Шепетовка

Головна » 2017 » Червень » 15 » 11 тур чемпіонату міста з футболу 8х8: Славутич здобуває перші очки, Ірбіс – майже чемпіон
10:11

В 11 турі, який проходив 13-14 червня, між собою зустрічалися: Славутич – Цукровик, Фортуна – Локомотив, Ірбіс – Вимпел та ДП «ШРЗ» – "Шанхай".

Якщо коротко, то основними подіями туру стали: перші очки здобуті командою «Славутич» та на 99% оформлене чемпіонство команди «Ірбіс».

Славутич у грі з Цукровиком нарешті зумів забити не менше ніж суперник: на два голи цукровиків у виконанні Волинця Олександра, Славутич відповів двома голами Андрєєва Руслана. Цікавим було також  те, що славутичани якийсь час були спочатку лідерами у даній грі, вийшовши вперед на перших хвилинах зустрічі та, потім відстаючи  у рахунку, продемонстрували силу волі, зуміли на останніх хвилинах матчу відігратися і здобути перше залікове очко у турнірі. Вітаємо їх з даним досягненням.

У грі між Фортуною та Локомотивом було зафіксовано рахунок 4-2 на користь Локомотива. На відміну від попередніх ігор, в даному матчі у Фортуни в атаці мало що виходило, а Локомотив навпаки виглядав більш солідно та впевнено. У складі Локомотива голами відзначилися: Гордилюк Віталій, Вихристюк Роман та двічі Завістовський Олександр.  У Фортуни один гол на рахунку Павлюка Романа та авжеж без забитого голу поле не залишив кращий бомбардир турніру Нагорняк Валентин. На свій рахунок він вже записав 18 гол.

У грі за «четверте місце» між командами ДП «ШРЗ» та "Шанхай" сильнішою була команда ФК "Шанхай". Остаточний рахунок гри 4-3 на їх користь.  Поступаючись 1-0 (гол забив Сімчук Микола), шанхаївці зуміли, здалося, легко відігратися та довести рахунок до розгромного - 4-1 на свою користь. За Шанхай голи забивали: Скрипка Максим, Шевчук Олександр, Денисюк Олег та Савчук Андрій. Але за декілька хвилин до кінця зустрічі «ремонтники», зусиллями Пирожка Костянтина та Аліпіна Олександра, скоротили його до мінімального чим добре полоскотали нерви гравцям та вболівальникам команди «Шанхай».

У центральній грі туру зустрічалися команди «Ірбіс» та «Вимпел», які відповідно посідають перше та друге місце у турнірі. Вимпелу, який відставав від Ірбіса на три очки, для боротьби за перше місце вкрай потрібна була перемога. Але почали гру вимпелівці надто обережно, віддавши ініціативу Ірбісу та, напевне, сподіваючись на контратаки. Нажаль для них дана тактика не спрацювала. Після голу ірбісівця Чутченко Олександра на 12 хвилині зустрічі, вже Вимпел був змушений йти у перед, а Ірбіс заграв просто, у «свою гру» від оборони. До кінця першого тайму, скориставшись грубою помилкою захисників Вимпела, ірбісівці зуміли провести ще один гол – відзначився Гаврилюк Дмитро. У другому таймі малюнок гри не змінився: Вимпел атакує, Ірбіс грає на контратаках. В даний проміжок гри вимпелівці щонайменше тричі перебували перед воротами суперника на гарних позиціях для проведення завершального удару. І у всіх моментах, здавалося, що забити їм вже ніщо не завадить та не судилося. На 45 хвилині гри Куропатва Микола зумів відіграти один гол. До кінця зустрічі були створені ще моменти та рахунок так і залишився – 2-1 на користь команди «Ірбіс».

Отже, за три тури до кінця турніру впевнено лідирує команда «Ірбіс», яка не зазнала жодної поразки та має у своєму активі 31 очко. На 6 очок від лідера відстають команди «Вимпел» та «Локомотив». На четверту сходинку турнірної таблиці вийшла команда «Шанхай» - 14 очок. Пяте та шосте місця посідають команди ДП «ШРЗ» та «Цукровик» - по 11 очок. Сьоме місце у  команди «Фортуна» - 8 очок. Замикає турнірну таблицю команда «Славутич» -1 очко.

Переглядів: 460 | Додав: sport_for_all | Рейтинг: 0.0/0