GISMETEO: Погода по г.Шепетовка

Головна » 2011 » Грудень » 5 » З нагоди Дня Збройних Сил України у місті пройшла відкрита спартакіада серед військовослужбовців
14:39

З 29 листопада по 4 грудня спільно відділом у справах сімї, молоді та спорту та Шепетівським міським центром фізичного здоровя населення «Спорт для всіх» проводилася Відкрита спартакіада серед військовослужбовців, присвячена Дню Збройних Сил України.

Щороку змагання стають все популярнішими та все більше команд виявляють бажання посперечатися за  право називатися найкращою. Ось і цього року кількість учасників знову зросла і склала 8 команд: в/ч А 3730, в/ч А 0757, в/ч А 4127, в/ч А 2007, Шепетівський МВ УМВС, ЛВМ на ст. Шепетівка, ШВК №98 та Шепетівський РВ У МНС. Загалом у спартакіаді взяло участь близько 200 чоловік серед яких була і одна представниця найкращої половини людства.

Програма спартакіади складалася з  7 видів спорту: підтягування, поштовх з двох рук (гирі 24 кг.), настільний теніс, стрільби (вправа ПМ-1), армспорт, перетягування канату та турнір з футзалу. В кожному виді змагань визначалися найкращі в особистому та командному заліках. Найкраща команда визначалася за найменшою сумою балів виборотих командою місць у всіх видах програми спартакіади. При рівності балів вище місце посідала команда в якої була більша кількість перших місць, при рівності перших місць бралися до уваги другі місця і т.д.

Змагання пройшли у дружній, але напруженій атмосфері. Усі учасники змагань докладали максимум зусиль для досягнення перемоги. Так перед останнім видом змагань шість команд претендували на загальну перемогу у спартакіаді.

Але все по черзі.

Першим видом змагань стали змагання з підтягування. У даному виді змагань від кожної команди приймало участь по три спортсмени. Загальна сума їх підтягувань визначала місце команди. У разі рівноі кількості підтягувань вище місце займала команда (учасник) яка виконувала вправу першою. Найкращою з показником 77 підтягувань стала команда ЛВМ на ст. Шепетівка, друге місце посіла команда в/ч А 0757 (76 підтягувань), третє місце за командою в/ч А 3730 (75 підтягувань). В особистому заліку найкращий результат показав представник Шепетівського РВ У МНС Дмитрач Дмитро (38 підтягувань), друге місце за представником в/ч А 0757 Приходьком Олександром (30 підтягувань), третє місце виборов представник ЛВМ на ст. Шепетівка Сільвестр Олександр (30 підтягувань).

У підніманні гирі кращою стала команда Шепетівського МВ УМВС (67 раз), друге місце посіла команда в/ч А 4127 (64 рази), третє місце за командою ШВК №98 (64 рази). У даному виді змагань від команди брали участь два спортсмени. В особистому заліку кращим став представник Шепетівського МВ УМВС Стефанчук Сергій (46 раз), друге місце виборов представник в/ч А 4127 Постолівка Андрій, третім став Мазанюк Микола (32 рази) представник ШВК №98.

У турнірі з настільного тенісу  загальнокомандну перемогу святкувала команда  в/ч А 4127, друге місце посіла команда в/ч А 3730, третє за в/ч А 0757. В особистому заліку першим став Мудрак Богдак (в/ч А 4127), друге та третє місця відповідно вибороли представники в/ч А 3730 Григорчук Р.В. та Яскожук О.І.

У змаганнях зі стрільб (вправа ПМ-1) знову не було рівних команді ЛВ на ст. Шепетівка, друге місце посіа команда Шепетівського МВ УМВС, третє виборола команда в/ч А 0757. Кращим в особистому заліку став представник Шепетівського МВ УМВС Ліончук Юрій (95 очки зі ста можливих), друге місце за представником переможців Сільвестром Олександром (94 очки), третє місце посів учасник команди в/ч А 4127 Нікітенко Едуард (92 очки).

У армспорті кращою стала команда в/ч А 3730, друге місце посіла команда ШВК №98, третє – Шепетівський МВ УМВС. В особистому заліку перше та третє місця відповідно вибороли представники в/ч А 3730 Парфенюк Володимир та Фомічов Юрій, друге місце за представником ШВК №98 Шевчуком Романом.

У перетягуванні канату знову перемогла команда в/ч А 3730, друге місце за минулорічними переможцями даного виду змагань та спартакіади вцілому командою Шепетівського МВ УМВС,  треті – ЛВ на ст. Шепетівка.

Закривав програму змагань турнір з футзалу. У фіналі зійшлися команди ШВК №98 та Шепетівського РВ У МНС. Основний час напруженого та драматичного матчу не виявив переможця та завершився з рахунком 1-1. І лише у післяматчевих пенальті команді ШВК №98 вдалося вирвати перемогу та разом із цим здобути загальну перемогу у спартакіаді. Третьою у турнірі з футзалу стала команда в/ч А 0757.

Отже, як вже зазначалося вище, загальну перемогу у спартакіаді здобула команда ШВК №98 (набрала 25 балів), друге місце посіла команда в/ч А 3730 (26 балів), третє місце здобув минулорічний переможець спартакіади команда Шепетівського МВ УМВС (28 балів).

Команди-призери нагороджені грамотами. Команда-переможець виборола перехідний кубок. Переможці змагань в особистому заліку нагороджені грамотами та медалями.

Організатори висловлюють щиру вдячність ЛВМ на ст. Шепетівка, Шепетівському МВ УМВС та в/ч А 4127 за допомогу в організації змагань зі стрільби.

Фотографії із змагань можна переглянути у фотогалереї.

Переглядів: 1596 | Додав: sport_for_all | Рейтинг: 0.0/0