Гостей: 1
Користувачів: 0
GISMETEO: Погода по г.Шепетовка

Головна » 2011 » Грудень » 27

26 грудня відбувся останній етап Гран-прі м.Шепетівки з настільного тенісу серед юнаків 2011 року. Змагання організовані та проводилися  Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та відділом у справах сім’ї, молоді та спорту. Загалом протягом року було проведено шість різних змагань (етапів Гран-прі) в яких взяло участь більше 30 юнаків міста. В кожному з цих змагань учасники відповідно занятих місць здобували бали. Найгірший бал відкидався і за сумою інших балів визначалися переможець та призери Гран-прі. Беззаперечним лідером змагань став Бенещук Богдан, який лише раз став срібним призером. Доля ... Читати далі »

Переглядів: 748 | Додав: sport_for_all | Дата: 27.12.2011 | Коментарі (0)

Напередодні Нового року завершився відкритий Чемпіонат міста Шепетівки з шахів серед чоловіків 2011 року.

Чемпіонат тривав два з половиною місяці. З 15 жовтня по 25 грудня у шаховому клубі «Дебют» ДЮСШ вісімнадцять шахістів щонеділі та по додаткових суботах змагалися за право називатися Чемпіоном міста. Турнір проводилися за коловою системою, кожному гравцю на партію надавалося півтори години (класичні шахи).