GISMETEO: Погода по г.Шепетовка

Головна » 2016 » Жовтень » 17 » Змагалися військовослужбовці
11:24
Змагалися військовослужбовці

З нагоди Дня захисника України серед військовослужбовців міста були проведені спортивні змагання. Напередодні святкового дня у в/ч А 3730 спільно управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту та Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» серед військових частин міста проводилися змагання з підтягування, поштовху гирі, метання гранати, перетягування канату та міні-футболу. До участі у змаганнях долучилися команди військових частин: А3730, А4127, А2375 та А2007.

Кращі визначалися в особистому і командному заліках.

Забігаючи наперед зазначимо, що в усіх видах змагань в командному заліку перемогу святкувала команда військової частини А3730.

В підтягуванні в особистому заліку перше місце виборов представник в/ч А3730 Чередніков Костянтин, другим став також військовий в/ч А3730 Волколуп Дмитро, третє місце посів представник команди в/ч А2007 Войтюк Олег (17 раз).

Чередніков Костянтин

В поштовху гирі з двох рук (гирі по 24 кг.) перемогу знову святкував Чередніков Костянтин. Друге місце виборов представник в/ч А4127 Слєсарчук Володимир. Третє місце посів представник в/ч А2375 Козій Андрій.

Видовищними стали змагання з метання гранати. Кращий результат в даному виді показав представник в/ч А3730 Гнатишин Олександр. Друге місце посів Кальніченко Андрій (в/ч А2375). Третім став Кобринець Антон (в/ч А3730).

В перетягуванні канату місця розподілилися наступним чином: 1 місце – в/ч А3730; 2 місце – в/ч А2375, 3 місце – в/ч А4127.

В турнірі з міні-футболу перемогу знову святкувала команда в/ч А3730. Друге місце посіла команда в/ч А4127, третьою стала команда в/ч А 2375.

В командному заліку, як вже зазначалося, перше місце беззаперечно посіла команда в/ч А3730. Доля другого та третього місць визначалася за допомогою додаткових показників. В підсумку, лише за рахунок кращих здобутків своїх представників у особистому заліку, друге місце посіла команда в/ч А2375. Третьою стала команда в/ч А4127.

Призери змагань в нагороджені грамотами, медалями та кубками управління.

Організатори заходу висловлюють подяку в/ч А 3730 за допомогу в проведені заходу.

Ще раз вітаємо військових України з їхнім святом, зичимо їм здоров'я, довгих років життя, добробуту їхнім родинам та мирного неба над головою.

Переглядів: 657 | Додав: sport_for_all | Рейтинг: 0.0/0