Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
GISMETEO: Погода по г.Шепетовка

Головна » 2011 » Жовтень » 5 » Завершився Кубок міста з футболу, присвячений Дню міста
10:59
Завершився Кубок міста з футболу, присвячений Дню міста

nullЗавершився Кубок міста з футболу серед колективів підприємств, організацій, вуличних команд, присвячений Дню міста. У змаганнях взяли участь 6 команд: Локомотив (Локомотивного депо), Вимпел (ШВК№98), Динамо (Шепетівське МВ), Нива (Цукровий завод), Зірка, ФОП Волоткевич.

Змагання організовано спільно відділом у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Шепетівської міської ради та ШМЦФЗН «Спорт для всіх».

У фіналі турніру зійшлися команди "Вимпел та "Динамо.  На шляху до фіналу команда "Вимпел виграла у команди "ФОП Волоткевич з рахунком 4-2 та у півфіналі перемогла команду "Локомотив з рахунком 3-1. В свою чергу Динамо, лише у післяматчевих одинадцятиметрових ударах, у півфіналі перемогло Ниву (3-2), основний час завершився у нічию (0-0).

З самого початку матчу команда "Вимпел захопила ініціативу. Контролюючи центральну зону, стрімкими атаками вимпелівці намагалися пробитися до воріт суперника, щоразу наштовхуючись на гарно організований захист. Але, обстрілявши обидві штанги та змарнувавши вихід віч-на-віч з воротарем, все ж таки на останніх секундах першого тайму вимпелівці відкрили рахунок – 1-0. На початку другого тайму малюнок гри сильно не змінився. Динамо продовжувало захищатися, Вимпел атакував. У середині тайму рахунок став 2-0. Після цього динамівці не скористалися декількома гарними нагодами скоротити відставання в рахунку, змарнувавши одинадцятиметровий удар та вихід віч-на-віч з воротарем. Динамівці до останнього продовжували шукати щастя біля воріт суперника, намагаючись забити хоча б гол престижу. Але в одній з контратак, гарним ударом із-за штрафної в девятку, гравець атаки команди "Вимпел встановив остаточний рахунок гри – 3-0.

Спостерігаючи за іграми турніру на стадіоні, мимоволі ловиш себе на думці, що це все ж таки цікавіше ніж перегляд матчів топ команд, сидячи перед телевізором. Тому запрошуємо усіх відвідувати ігри наших шепетівських команд Темпу та Пансіону, які беруть участь відповідно у Чемпіонаті Хмельницької області та Дитячо-юнацькій лізі України.