Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
GISMETEO: Погода по г.Шепетовка

Головна » 2012 » Листопад » 16 » З нагоди Дня студента відбулися змагання з настільного тенісу
10:53
З нагоди Дня студента відбулися змагання з настільного тенісу

15 листопада спільно відділом у справах сім’ї, молоді та спорту та Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проводилися змагання з настільного тенісу серед студентської молоді, присвячені Дню студента. Змагання проводяться вже другий рік поспіль та, дивлячись на велике бажання багатьох студентів приймати в них участь, вже набувають статусу традиційних.

Змагання проходили у спортзалі Шепетівської ДЮСШ.

Загалом відбулося два турніри – серед юнаків та дівчат. На відміну від минулого року, цьогоріч окрім студентів Шепетівського медичного училища, Шепетівського технікуму ПДАТУ та Шепетівського професійного ліцею у змаганнях прийняли участь також представники Грицівського ВПУ-38. Забігаючи наперед скажемо, що більшу кількість винагород забрали саме гості наших змагань -  студенти Грицівського ВПУ-38.

Але про все по порядку.

У турнірі серед дівчат взяли участь шестеро представниць прекрасної половини людства. У змаганні за коловою системою основна боротьба за перемогу точилася між минулорічною срібною призеркою змагань студенткою третього курсу Шепетівського технікуму ПДАТУ Лань Наталією та представницею Грицівського ВПУ-38 Буянською Христиною. Перед останньою зустріччю між субою дві претендентки на перемогу йшли без поразок. В напруженій боротьбі Лань Наталія з рахунком 2-1 у матчі з Буянською Христиною виборола золото.  Друге місце відповідно посіла Буянська Христина. Третє місце також за представницею Грицівського ВПУ-38 Шуляк Надією.

У змаганнях серед юнаків взяли участь 15 спортсменів. Турнір проходив за системою «мінус два» - учасник завершував змагання у випадку програшу двох матчевих зустрічей. Матчі гралися до двох перемог по партіях. Змагання проходили у напруженій боротьбі і вимагали від учасників демонстрації всіх здібностей. В підсумку кращим, не зазнавши жодної матчевої поразки, став представник Грицівського ВПУ-38 Волошин Костянтин. Друге місце також посів представник Грицівського ВПУ-38 Рачук Богдан. Третє місце вже другий рік поспіль виборює студент Шепетівського медичного училища Ковальчук Сергій.

Усі призери змагань були нагородженні грамотами та медалями.

Призери змагань серед дівчат (з ліва на право): Шуляк Надія, Лань Наталія, Буянська Христина

Призери змагань серед юнаків (з ліва на право): Рачук Богдан, Волошин Костянтин, Ковальчук Сергій

Переглядів: 610 | Додав: sport_for_all | Рейтинг: 5.0/1