Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
GISMETEO: Погода по г.Шепетовка

Головна » 2014 » Листопад » 14 » З нагоди Дня студента пройшли змагання з настільного тенісу
09:50
З нагоди Дня студента пройшли змагання з настільного тенісу

13 листопада на базі спортзалу НВК№2 пройшли  змагання з настільного тенісу серед студентів навчальних закладів міста. Змагання є традиційними і присвячені Дню студента.

Відбулося два турніри: серед юнаків та дівчат. В підсумку, серед юнаків перемогу святкував студент Шепетівського мудичного училища Юрчук Андрій. Друге та третє місця посіли студенти Шепетівського професійного ліцею відповідно Кулик Володимир та Кушнірук Ярослав.

Серед дівчат зі стовідсотковим результатом перше місце виборола студентка Шепетівського медичного училища Хворостовська Вікторія. Друге місце посіла Куцик Тетяна, також студентка Шепетівського медичного училища. Третє місце за студенткою Шепетівського колледжу ПДАТУ Голюк Антоніною.

Змагання пройшли у дружній та теплій атмосфері. Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями.

Змагання організовано та проведено спільно відділом у справах сім’ї, молоді та спорту та Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

з ліва на право: Кулик Володимир, Юрчук Андрій, Кушнірук Ярослав

з ліва на право: Куцик Тетяна, Хворостовська Вікторія, Голюк Антоніна

Переглядів: 466 | Додав: sport_for_all | Рейтинг: 0.0/0