Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
GISMETEO: Погода по г.Шепетовка

Головна » 2018 » Вересень » 23 » Вимпел зберігає звання чемпіона міста Шепетівки з футболу 8х8
16:08
Вимпел зберігає звання чемпіона міста Шепетівки з футболу 8х8

Відбулися заключні матчі Відкритого чемпіонату міста Шепетівки з футболу 8х8 серед чоловічих команд сезону 2018 року.

Так, 18 вересня у грі за третє місце Барс на шість м’ячів Локомотива зумів відповісти лише одного разу: вже до кінця першого тайму рахунок був 4-0 на користь Локомотива. За Локомотив дублями відзначились: Клюз Роман, Матвійчук Олександр та Свірщук Роман. Єдиний гол за Барс на рахунку кращого бомбардира команди Березніцького Івана. Отже, бронзовим призером турніру стала команда «Локомотив».

Команда "Локомотив" - бронзовий призер турніру

21 вересня у фінальному матчі за перше місце зустрічалися команди «Випел» та «ПЧ-18».  Вже на початку гри Вимпел заробив пенальті. Його чітко реалізував штатний пенальтист команди, а за сумісництвом і основний воротар Сидорчук Олександр. До речі, в цьому турнірі це його другий гол з пенальті. Отже, Вимпел повів у рахунку. До кінця першого тайму, за приблизно рівної гри, рахунок не змінився, хоча команди і мали по декілька гарних моментів для взяття воріт суперника. На перших хвилинах другого тайму ПЧ-18 більш завзятіше пішло уперед: Нагорняк Валентин буквально сам створює спочатку один момент та відразу другий, в якому і зрівнює рахунок – 1-1. Подальші 15 хвилин проходять у постійні боротьбі у центрі поля: команди більше концентруються на захисті власних воріт. Тому і таким неочікуваним стає наступний гол. Швидкому Хохолошу Володимиру вдається продертися лівим флангом та завдати удару по воротах: м’яч попадає в перекладину, відскакує в землю, потім знов попадає в перекладину та вилітає в поле, де його і добиває в ворота Мельник Віталій. Вимпел знову виходить уперед. Можна сперечатися після чийого удару м’яч перетнув лінію воріт та саме після цього голу здалося, що гравці команди «ПЧ-18» зневірилися у своїх силах, щоб ще раз відігратися. За декілька хвилин, не прикритий ніким, з подачі кутового головою забиває Скрипка Максим - 3-1 на користь Вимпела. Остаточну крапку у грі ставить Ситарук Сергій, а Вимпел перемагає з рахунком 4-1 та стає дворазовим переможцем Чемпіонату міста Шепетівки з футболу 8х8. Вітаємо переможця! Команду «ПЧ-18» вітаємо зі срібними нагородами турніру. Порівняно з минулим роком, на п’єдесталі пошани вони піднялися на одну сходину вище.

Команда "ПЧ-18" - срібний призер турніру

Команда "Вимпел" - переможець турніру

Команди-учасники турніру нагороджені грамотами управління у справах сім’ї, молоді та спорту та Шепетівського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Команди-призери також нагороджені кубками управління та центру.

Також грамотами управління та центру нагороджені кращі гравці команд. Ними стали: Давидюк Сергій (Вимпел), Лисак Юрій (ПЧ-18), Козійчук Віктор (Локомотив), Березніцький Іван (Барс), Денисюк Денис (Шанхай), Тихонець Олександр (Фортуна), Демчук Юрій (Цукровик), Попов Віктор (КТУ-ДС Шепетівка).

Кращим гравцем турніру, спільним голосуванням команд, визнано Давидюка Сергія з команди «Вимпел». Кращим бомбардиром турніру з 8-ма голами в активі став представник команди «Локомотив» Свірщук Роман. Кращий гравець турніру та кращий бомбардир також відзначені грамотами та пам’ятними статуетками від управління.

Турнір організовано та проведено спільно управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту, Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та за підтримки Шепетівської федерації футболу.

Більше інформації про турнір (регламент, результати ігор, команди, турнірна таблиця, кращі бомбардири, фото та інше) на сайті sportinshepet.at.ua в розділі  меню «Чемпіонат міста з футболу 8х8. Сезон 2018 року».

Переглядів: 613 | Додав: sport_for_all | Рейтинг: 0.0/0