Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
GISMETEO: Погода по г.Шепетовка

Головна » 2016 » Травень » 26 » Відкритий турнір з футболу 8х8 серед чоловічих команд: 2 тур
10:23
Відкритий турнір з футболу 8х8 серед чоловічих команд: 2 тур

У другому турі зустрічалися команди «Локомотив»-«Ірбіс» та «Вимпел»-«Горинь» (м.Ізяслав).

Обидві гри пройшли у цікавій, напруженій, а подекуди і жорсткій чоловічій боротьбі.

Першими в боротьбу вступили команди «Локомотив» (локомотивне депо) та «Ірбіс». Ще не встигли глядачі зайняти своїх місць, як вже на другій хвилині гри після навісу у воротарський майданчик, майже з лінії воріт, голом відзначився гравець команди «Локомотив» Мельник Назар. Після пропущеного голу, гравці команди «Ірбіс» відразу створили декілька небезпечних моментів, але щоразу м’яч проходив або повз ворота, або на місці був воротар команди «Локомотив».  До кінця першого тайму малюнок гри виглядав наступним чином: територіальною перевагою володіла команда «Ірбіс», «Локомотив» намагався грати більше від оборони та на контратаках. Зважаючи на принциповість протистояння між цими суперниками, гра була жорсткою, суперники не жаліли ні себе, ні опонентів.  У другому таймі мало що помінялося, хіба що після 40 хвилин такої гри, стомлені гравці команди «Ірбіс» все менше поверталися з атак на захист своїх воріт, що давало можливість локомотивцям створювати нові гарні моменти для взяття воріт суперника. Але щонайменше 3 таких виходи один на один з воротарем були ними змарновані. В кінці гри «Ірбіс» пішов на останній штурм воріт суперника, створив декілька можливостей, але ворота команди «Локомотив» залишилися «сухими».  Підсумковий  рахунок гри так і залишився 1-0 на користь команди «Локомотив».

У другому матчі дня «Вимпел» (ШВК №98) приймав гостей команду «Горинь» з м.Ізяслав. На початку гра виглядала рівною, можливо, за незначної переваги команди «Вимпел», враховуючи їх статус, як команди, що грає на своєму полі. Гості ж, як і в матчі з цукровиками, розпочинали спокійно та намагалися вивчити суперника.  На 12 хвилині гри арбітр не зараховує м’яч у ворота ізяславців: порушення правил в боротьбі. А вже через три хвилини, завдяки індивідуальним діям Свірщука Романа, який зумів обіграти двох захисників та чітко поклав м’яча в ближній кут воріт, команда «Вимпел» все ж таки вийшла вперед – 1-0. Та не довго протрималася їхня перевага. Ізяславці різко збільшили темп гри, створили декілька небезпечних моментів і на 25 хвилині гри гарним ударом з поза меж штрафної, з центру, прямо у дев’ятку відзначився Проць Віталій. Рахунок став рівний – 1-1.  Ізяславці продовжували шукати щастя біля воріт суперника і після декількох невдалих моментів на 34 хвилині гри зуміли вийти в перед. На добиванні чітко зіграв Євсєєв Максим. 2-1 на користь команди «Горинь». Після цього «Горинь» стала більше грати від оборони, тоді як «Вимпел» перейшов спочатку до позиційних атак, а наприкінці гри і на повний штурм воріт суперника. В одній з таких атак, за декілька хвилин до кінця основного часу, вимпелівці заробили пенальті (9-ти метровий штрафний удар), який чітко реалізував Українець Дмитро. І хоча після цього вимпелівці мали ще 2-3 гарні моменти для взяття воріт суперника, рахунок гри не змінився - бойова нічия  2-2.

Вже сьогодні відбудуться заключні ігри у групах: «Локомотив»-«Феміда» та «Вимпел»-«Цукровик». Запрошуємо вболівальників на стадіон. Початок ігор о 18.30 год.

Змагання організовано та проводяться спільно відділом у справах сім’ї, молоді та спорту та Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт» для всіх».