Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
GISMETEO: Погода по г.Шепетовка

Головна » 2014 » Січень » 8 » Відбувся турнір з шахів з нагоди Новорічних та Різдвяних свят
14:43
Відбувся турнір з шахів з нагоди Новорічних та Різдвяних свят

Так вже повелося, що першими змаганнями, які щороку відкривають спортивний рік в нашому місті є шахи.  Ось і цього року, вже 05 січня, в міському шаховому клубі «Дебют» зібралися любителі шахів щоб позмагатися між собою у вправності гри у блискавичні шахи. Участь у турнірі прийняли 15 шахістів, четверо з яких представляли місто Славуту. Змагання проводилися за коловою системою у одне коло. Контроль часу – 5 хвилин кожному учаснику до кінця партії. Турнір пройшов у дружній та теплій атмосфері, що все ж таки не зменшило накалу боротьби. І хоча беззаперечним переможцем змагань став кандидат в майстри спорту Янюк Володимир, який не зазнав жодної поразки; боротьба за друге, третє та наступні місця виявилася дуже цікавою та запеклою. Отже, в підсумку друге місце посів також кандидат в майстри спорту Ковбасюк Геннадій, який набрав 11 очок. Третє місце виборов молодий шахіст Кавун Євген (10 очок). Кращим серед ветеранів з 7-а очками став Корнійчук Микола.

Призери змагань нагороджені грамотами та солодкими подарунками ШМЦФЗН «Спорт для всіх».

Змагання організовано та проведено Шепетівським міським центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» за підтримки відділу у справах сім'ї, молоді та спорту.

Переглядів: 402 | Додав: sport_for_all | Рейтинг: 0.0/0