Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
GISMETEO: Погода по г.Шепетовка

Головна » 2011 » Лютий » 28 » Відбулися змагання з настільного тенісу серед юнаків
10:48
Відбулися змагання з настільного тенісу серед юнаків

Настільний теніс22-23 лютого 2011 року пройшов перший етап змагань Гран-прі міста Шепетівки з настільного тенісу серед юнаків. Змагання проводилися  Шепетівським міським центром фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з спорткомітетом в рамках заходів "Рух - енергія, здоров`я та краса" та були присвячені Дню захисника Вітчизни. В кінці року за підсумками етапів змагань буде визначено кращих юних тенісістів та відповідно нагороджено.

У першому етапі змагань взяв участь 21  тенісист. Змагання проводилися у два етапи. На першому етапі усі учасники були поділенні на три групи по 7 чоловік у кожній, в яких по коловій системі вони змагалися між собою за право вийти у фінал. Матчі між учасниками проводилися до двох перемог. З кожної групи до фіналу виходило по три чоловіки.

До фіналу вийшли: Бенещук Б., Скрипка М., Василишин Ю., Куліш В. Чернишов В., Кавун Є, Шуляк В., Субота С. та Тимошкевич М.

У фіналі учасники також за коловою системою визначали переможця та призерів змагань.

Як виявилося у змаганнях не було рівних Бенещуку Богдану учню НВК№1, який не програв жодного матчу і, набравши максимальну кількість очок, посів перше місце. Другим став Скрипка Максим учень НВО№3, який програв лише першому призеру. Третім був Куліш Віктор учень НВК№1.

Змагання пройшли у цікавій, дружній атмосфері. Переможці змагань були нагороджені грамотами Шепетівського центру "Спорт для всіх".

На фото фіналісти змагань.

З ліва на право: Чернишов В., Скрипка М., Бенещук Б., Куліш В., Василишин Ю., Кавун Є.

Більше фотографій у фотогалереї.

Переглядів: 646 | Додав: sport_for_all | Теги: Спорт для всіх), Турнір з настільного тенісу серед ю | Рейтинг: 0.0/0