Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
GISMETEO: Погода по г.Шепетовка

Головна » 2014 » Травень » 19 » Відбулися спортивні заходи з нагоди 69-ої річниці перемоги у ВВв
10:52
Відбулися спортивні заходи з нагоди 69-ої річниці перемоги у ВВв

Протягом тижня спільно відділом у справах сім’ї, молоді та спорту та Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» було проведено ряд спортивних заходів, присвячених 69-ій річниці перемоги у ВВв.

Так, в середу та четверг відбулися змагання з баскетболу серед команд гравців 5-7 класів. У турнірі взяли участь 4 команди: НВК№1 (юнаки 5-их класів), НВК№1 (юнаки 7-их класів), ЗОШ№1, команда дівчат . Змагання проходили у спортзалі НВК№1. В підсумку перемогу святкувала команда юнаків 7-х класів НВК№1. Друге місце за командю ЗОШ№1. Третьою стала команда юнаків 5-их класів НВК№1. Команди-призери нагороджені грамотами, команда-переможець виборола кубок. Також грамотами відзначені кращі гравці своїх команд. Кращим гравцем турніру визнано гравця команди юнаків 7-их класів Синицького Артура.

В суботу 17 травня пройшли змагання зі стрільби з пневматичної зброї серед команд-шкіл міста. В змаганні прийняли участь 8 команд. Змагання проводилися в двох вправах ГП-1 (гвинтівка пневматична) та ПП-1 (пістолет пневматичний). Відстань до цілі 10 метрів. Коженому учаснику надавалося 3 пробних та 10 залікових постріли. Команди складалися з чотирьох чоловік: дві дівчинки та два юнаки.

В підсумку переможцем з 306 очками стала команда ЗОШ№6. Другою стала команда ЗОШ№1 (269 очок). Третє місце посіла команда військового ліцею НВК№3 (251 очко).

В особистому заліку кращими стали:

Вправа ГП-1:

Юнаки

1 місце – представник  ЗОШ№6 Омельчук Дмитро (80 очок);

2 місце – представник ЗОШ№1 Марчук Богдан (79 очок, більша к-сть 10);

3 місце – представник НВК№1 Шуляк Василь (79 очок).

Дівчата

1 місце – представниця  ЗОШ№6 Олар Марина (85 очок, більша к-сть 10);

2 місце – представниця військового ліцеюНВК№3 Вознюк Діана (85 очок);

3 місце – представниця НВК№3 Гнатюк Даша (73 очки).

Вправа ПП-1:

Юнаки

1 місце – представник  НВК№3 Драчук Сергій (73 очки);

2 місце – представник ЗОШ№6 Вальчук Олег (70 очок);

3 місце – представник ЗОШ№1 Маєвський Анатолій (68 очок).

Дівчата

1 місце – представниця  ЗОШ№6 Завадська Тетяна (71 очко);

2 місце – представниця ЗОШ№1 Лобанова Тетяна (50 очок);

3 місце – представниця НВК№3 Павлишина Вікторія (47очок).

Команди-призери нагороджені грамотами. Команда-переможець виборола кубок.

Переможці в особистому заліку також відзначені грамотами та солодкими подарунками.

команда ЗОШ№6 переможець змагань

В неділю на базі школи ЗОШ№6 відбулися змагання з настільного тенісу серед юнаків та дівчат. Змагання пройшли у дружній атмосфері та цікавій боротьбі. В підсумку в основному заліку зі стовідсотковим результатом переможцем став Плакса Євген (ЗОШ№6). Друге місце посів представник грицівської ЗОШ Павлишин Василь. Третє місце за Грушкою Олександром (учень ЗОШ№6). В заліку серед дівчат перше місце посіла Матющенкова Юлія, другою стала Жвалюк Діана, третя – Літвінчук Богдана (усі представниці грицівської ЗОШ). Усі призери нагороджені грамотами та невеличкими солодкими подарунками.

Організатори висловлюють щиру подяку всім хто долучився до проведення даних заходів.

Переглядів: 542 | Додав: sport_for_all | Рейтинг: 0.0/0