GISMETEO: Погода по г.Шепетовка

Головна » 2012 » Січень » 3 » Бліц-турнір з шахів з нагоди Новорічних свят
11:18
Бліц-турнір з шахів з нагоди Новорічних свят

Вже стало доброю традицією  щороку 02 січня проводити у шаховому клубі «Дебют» ДЮСШ бліц-турнір з шахів, присвячений Новорічним святам.  Змагання організовані та проводяться Шепетівським міським центром фізичного здоровя населення «Спорт для всіх» за підтримки відділу у справах сімї, молоді та спорту.

Незважаючи на дату проведення турніру, змагання викликають чималий інтерес в любителів шахів нашого міста.  Все ж таки це турнір який відкриває рік. І хоча для одних дані змагання є просто відпочинком, для інших це є чудовою можливістю розпочати рік з гарних результатів та сподіватися на продовження їх протягом усього року.

Цього року у турнірі виявили бажання взяти участь 14 учасників різного віку від школярів та студентів до поважних ветеранів нашого міста. Змагання проводилися по коловій системі у два кола. Кожному учаснику надавалося по пять хвилин до кінця партії (блискавичні шахи). Можливо, першому пересічному, який би поглянув на підсумкову таблицю, здалося б, що для переможця, який втратив лише 1 очко з 26 можливих, турнір став легкою прогулянкою. Але це не так. У більш ніж пятигодинному марафоні, яким виявився новорічний турнір, для отримання такого результату потрібна була неабияка теоретична, практична та, що не менш важливо, фізична підготовка. А це кропітка праця через неможу. Отже, переможцем у напруженій боротьбі, лише на кілька очок випередивши другого призера, став вихованець ШДЮСШ зараз вже студент Янюк Володимир. Друге місце посів його колишнів тренер Ковбасюк Геннадій, який також продемонструва гарний результат, набравши 23½ очки. Третє місце за Чемпіоном міста з шахів 2011 року, також колишнім вихованцем ШДЮСШ та Ковбасюка Геннадія, Уткіним Сергієм. Кращим серед ветеранів став Пяскорський Віктор з 12½.

Переможці турніру нагороджені грамотами центру. Загалом змагання пройшли у дружній атмосфері та, сподіваємося, всі учасники змагань чудово провели час та отримали гарний заряд емоцій на новий шаховий рік.

Переглядів: 603 | Додав: sport_for_all | Рейтинг: 0.0/0