GISMETEO: Погода по г.Шепетовка

Головна » 2017 » Червень » 29 » З нагоди Дня Конституції України змагалися шахісти та тенісисти
10:58
З нагоди Дня Конституції України змагалися шахісти та тенісисти

У неділю 25 червня в міському шаховому клубі «Дебют» пройшли міські змагання з швидких шахів, присвячені Дню Конституції України.  Випробувати свої сили та поборотися за звання переможця виявило бажання 10 шахістів. В підсумку, у ході напруженої та цікавої боротьби перемогу святкував Уткін Сергій, який набрав 8 очок з 9 можливих. Друге місце, лише за додатковим показником, виборов Тарасюк Руслан, який набрав 7 очок. Третім, також з 7-ома очками в  активі, став Сельва Кано Хуан Мігель. Кращий результат серед ветеранів продемонстрував Охрімець Віктор (6½ очок). Кращий результат серед ветеранів старших 70 років у Губіна Олександра (5 очок).

Призери турніру нагороджені грамотами та медалями ШМЦФЗН «Спорт для всіх».

Змагання організовано та проведено Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки федерації шахів м.Шепетівки та управління у справах сім’ї, молоді та спорту.

Вже 28 червня в самий день державного свята відбувся турнір з настільного тенісу серед чоловіків. Приємно зазначити, що  у турнірі окрім шепетівських тенісистів прийняли участь гості  з міст: Полонного, Нетішина та Рівного. Турнір зібрав сильний склад учасників: 4 кандитати в майстри спорту та 3 першорозрядники. Загалом у змаганні прийняли участь 15 спортсменів.

Перемогу ж у турнірі святкував рівненчанин кандидат у майстри спорту Пінчук Віталій, який зумів пройти весь турнір без матчевих поразок. Лише в одному матчі з шепетівчанином, також кандидатом у майстри спорту, Клімовим Віталієм Пінчук Віталій був дуже близький до поразки та зумів зібратися і переломити хід зустрічі на свою користь. Можливо, цей матч і визначив майбутнього переможця турніру. Нажаль, в подальшому у Клімова Віталія гра не заладилася і в підсумку він став лише четвертим.  Варто зазначити, що Пінчук Віталій у неділю став переможцем представницького турніру у м.Рівне у категорії від 30-49 років. Друге та третє місця у нашому турнірі вибороли кандидати в майстри спорту з м.Нетішина відповідно юний Шминдра Юрій та ветеран Вагнер Микола.

Призери змагань нагороджені грамотами управління у справах сім’ї, молоді та спорту та медалями ШМЦФЗН «Спорт для всіх». Переможець також нагороджений кубком  ШМЦФЗН «Спорт для всіх».

Змагання організовано та проведено спільно ШМЦФЗН «Спорт для всіх», управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту, шепетівськими любителями тенісу та за вагомої підтримки спортзалу «Локомотив» та Шепетівської ДЮСШ.

Переглядів: 456 | Додав: sport_for_all | Рейтинг: 0.0/0